بهترين و سريعترين راه براي انتقال پول و محموله بهادار در داخل شهرها استفاده از خودروي زميني است

خودروي حمل پول و اوراق بهادار يكي از مهمترين عوامل در سلامت و امنيت انتقال محموله بهادار ميباشد كه در كليه كشورها بطور عام مورد استفاده قرار ميگيرد

 

چندين سال است كه به موضوع حمل پول و موارد مشابه در كشور ما نيز توجه ويژه اي شده و سازمانها و موسسات مالي به فراخور موقعيت خود نسبت به انجام انتقالات پول و اوراق بهادار اهميت قائل مي شوند.

كشورما بعنوان يكي از معدود كشورهاي توليد كننده خودروي ويژه حمل پول محسوب مي گردد، و صنايع خودروسازي ما همگام و همطراز با كشورهاي پيشرفته دنيا توانسته اند خودروهاي بي نظيري براي اين مقصود توليد نمايند.

دپارتمان تخصصي ناجي با  بكارگيري دانش متخصصان خودروسازي و مهندسين مكانيك و همچنين استفاده از ابزار و ادوات پيشرفته و همكاري با توليد كنندگان شاخص در اين رشته قادر ميباشدهرگونه خودروي حمل پول را با توجه به شرايط جغرافيايي و محيطي و بر اساس نياز مصرف كنندگان توليد نمايد.

خودروهاي مناسب براي اين منظور  معمولا از بين خودروهاي شاسي بلند و پرقدرت در نظر گرفته مي شود تا با توجه به  مقاوم سازي بدنه و شيشه ها كه الزاما وزن خودرو را افزايش خواهد داد بتوانند به خوبي از عهده ماموريت هاي محوله بر آمده و ايمني و رفاه مطلوبي را براي مامورين حمل پول فراعم آورد. 

گالری تصاویر

تماس با ناجــی

آدرس : تهران - بزرگراه رسالت - ضلع جنوب شرقی پل سیدخندان - پلاک 1354 - ساختمان ناجی
تلفن ویژه (30 خط) : 88464000
تلفن اورژانس :   88463152  
فاکس :              88466175
                         88466176

JoomShaper